Profesyonelliği ve Samimiyetiyle Radarımdaki Blog Blogkurdu

profesyonelliği ve samimiyetiyle radarımdaki blog: blogkurduPinBlogkurdu blog yazmaya başlamadan önce, daha karar aşamasındayken, kuracağım site haritamı belirlerken ve de tarzımın şekillenmesinde çok etkili oldu.

Bu bir etkileşim ve ben Radarımdaki Blog bölümünde, beni etkileyen, bana tesir eden blogları yeri geldikçe belki bir teşekkür mahiyetinde yazılarımda ele alacağım. Yazılarını okuduğum tüm kişisel blogların bana birçok katkısı olduğunu düşündüğümden teşekkür kelimesini kullandım. Bir gün belki birileri de bize teşekkür eder,  bilemiyorum.

Radarıma Giren Blog Hangisi?

Radarımdaki Blog bölümünde yazacağım yazılarda; radarıma giren ve blog hayatıma yön veren blogları size sunduğumda siz de inceleyip takibe alabilirsiniz. Böylece ben de teşekkür borcumu bir nebze ödemiş olurum. Tabi radara yakalanmayacak kadar hızlı olan bloglardan bahsetmeyi unutursam da onlar beni affetsinler:)

İlk araştırmalarımı yaparken blog ismiyle başlayan onlarca bloğu radarıma almış onları satır satır incelemiş ve bazılarından da çok etkilenmiştim.

Bu etkilenme bazılarında kafamda kurguladığım, yazmak istediğim konuyla benzer içerik olduğu içindi. Bazılarında da “blog nasıl açılır?” gibi teknik konularla ilgiliydi. Blog açılış, kurulum, temalar vb. konuları araştırırken “blogkurdu” ile tanıştım ve bloğumun temel taşlarını beraber attık diyebilirim.

https://duodiyet.com/kategori/radarimdaki-blog/Pin

Bu yüzden ilk başlangıç yazımda; işini profesyonelce yapan, profesyonel olduğu kadar da samimiyetiyle beni sayfasına bağlayan bir blog olan blogkurdu radarımda: “blogkurdu.net

Sitenin adı gibi sitenin sahibi de işinin kurdu diyebiliriz:) 14 Ocak 2016’dan beri bloğunu sürekli geliştirmiş, özellikle de wordpress konusunda iyice uzmanlaşmış. Profesyoneller hep “cool”  olur, kimseyle fazla ilgilenmez düşüncesi vardır ya, aksine blogkurdu, tüm takipçileriyle inanılmaz bir samimi iletişim içinde. Yorumları okursanız ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Yazılarının altında takipçileri konuyla ilgili ne sormuşsa cevap vermiş. Hatta aynı takipçi cevabı anlamadığında onunla uzun uzun yazışarak sorunu çözmüş. Bunlar ender görülen hareketler olduğundan “blogkurdu” bu yönüyle ön plana çıkıyor.

Mail ile abone olduğunuzda, mail yoluyla sorular sorduğunuzda da çok hızlı dönüyor ve kendinizi değerli hissediyorsunuz.

Blogkurdu Hangi Konularda yazıyor?

WordPress temalar üzerine öyle yoğunlaşmış ki, detay çalışarak kendi sitesine özel tema yapmış ve çok şık duruyor. Tasarımından dolayı okurken sıkılmıyor, bir yazıdan diğer yazıya geçiyorsun. Blog sahibi olan herkesin bloğunu geliştirmeye yardımcı tüm ürünlerle ilgili 30’dan fazla yazısı ve tavsiyeleri var.

Yeni blog açmak isteyenler için çok sade anlatımlarla yol haritaları oluşturmuş. İster  yol haritasını takip ederek kendin  kurup yüklersin, istersen de 375 liraya her şeyi hazır 3 günde siteni oluşturup sana teslim eder.

Hakkımda bölümünden de okuyup anlaşılacağı üzere Ömer Faruk Bey işini severek yapıyor ve kendisini geliştirmeyi de seviyor. Sürekli güncellenen yazılarından bunu anlayabiliyorsunuz.

İyi varsın blogkurdu… Umarım hep böyle samimi, özgün ve profesyonel olarak devam edersin.

Sosyal medya uzmanlığı konusunda zirve yapan OVY arkadaşımız da radarımdaydı, “Vizyon Sahibi Bir Blogger Ovy” yazımı da incelemeniz tavsiye ederim.

Written by Duo

Oyla post

Duo Diyet

Eğitimci... Yazar… Sağlıklı yaşamı seven...

Diyet konusunda tecrübeli… Doğal ürünlerin aşığı... Gurme…

“Profesyonelliği ve Samimiyetiyle Radarımdaki Blog Blogkurdu” üzerine 2 yorum
Yorum yapın

1