Vizyon Sahibi Bir Blogger: OVY

Bu kez radarımdaki blog, Oğuz Veli Yavaş imzalı “OVY kişisel bloğu”. Radarıma takılan bloglar derken, aslında kendimi aşmamı sağlayan bloglar desem daha uygun düşer. Nasıl ki ünlü bir yazar, küçüklüğünden beri bir çok yazarı okuyarak kendini geliştirmiş, tüm okuduklarını kendi fikirleriyle yoğurarak özgün olmayı başarmışsa; bir blog yazarı da çeşitli blogları takip ederek  kendini geliştirir, kaliteli ve özgün bir kişisel blog ortaya çıkarabilir.

Daha önceki yazımda; kişisel blog çalışmalarımı hayata geçirmeme sebep olan “Blog Kurdu”nu anlatmıştım. Duo diyet bloğumu nasıl tanıtacağım kısmında ise Oğuz Veli Yavaş kısaca OVY etkili oluyor.

vizyon sahibi bir blogger: ovyOğuz Veli Yavaş (OVY) Kimdir?

Oğuz Veli Yavaş 2012 yılından beri sosyal medya danışmanlığı ve stratejistliği yapıyor ama asıl kişisel bloğu 2015 yılından beri aktif. Bloğunda ağırlıklı olarak sosyal medya ve pazarlama konularını işliyor. Kendini dijital pazarlama uzmanı olarak tanımlıyor.

Kişisel bloğunda instagram, facebook, pazarlama ve blogging konuları üzerine yazmış. Benim ilgilendiğim kısım blogging kısmıydı. Blogging kategorisinde 23 yazısı var ve ben bu yazılarla kendime bir yol haritası belirledim. Bu yüzden kendisine çok teşekkür ediyorum.

Hangi Yazıları Rehberim Oldu?

Yazıları çok özenli, bilgilendirici ve de samimi. Özellikle; Blog Tasarımı ve Konsept, Yabancı Blog Takibi, İnternette Fark Yaratmanın Yolları, Yaratıcı İçerik Oluşturma yazıları en çok beğendiğim ve istifade ettiğim yazılardan.

“İnternette Tanıdığım Değerli İnsanlara” adlı yazıdan takibe başladığım diğer blog yazarlarından öğrendiklerim için de, aracı olduğu için de ayrıca teşekkür ederim.

vizyon sahibi bir blogger: ovy

Oğuz Veli Yavaş  twitter ve instagramda oldukça aktif. Facebook ve instagramda reklamlarını çokça görüyoruz.

Youtube kanalındaki “Canva ile logo yapma” videosunda verdiği bilgiler sayesinde Canva ile tanıştım ve bloğum için buradan güzel görseller hazırlıyorum. Bunun gibi daha başka videolarına ulaşmak için youtube adresini ziyaret edebilirsiniz.

Şimdilerde “Facebook ve Instagram Reklam Eğitimi” üzerine hazırladığı eğitim seti ile gündemde. Çok uygun bir fiyata inanılmaz bir paket hazırlamış, incelemenizi tavsiye ederim.

Uzun yıllar, kaliteli içeriklerinle bizimle beraber olman dileğiyle…

Written by Duo

Oyla post

Duo Diyet

Eğitimci... Yazar… Sağlıklı yaşamı seven...

Diyet konusunda tecrübeli… Doğal ürünlerin aşığı... Gurme…

Yorum yapın