Velashape Nedir? Velashape ile Bölgesel İncelme

Bölgesel incelme yöntemlerinden bir tanesi olan Velashape, FDA onaylı olduğu için güvenilir bir yöntem olarak bilinmektedir. Üstelik cerrahi bir yöntem olmadığı için, Velashape ile bölgesel incelme avantajından yararlanan kişiler, yan etkilerle uğraşmak durumunda kalmaz.

Ayrıca kişi günlük hayatına kısa süre içerisinde dönebilir. Peki, Velashape nedir? Bölgesel incelme işe yarıyor mu ve bu konudaki yorumlar nelerdir? Şimdi size bu konunun detaylarından bahsedeceğiz.

Velashape Nedir?

Velashape nedir? Velashape bir bölgesel incelme yöntemidir. Velashape cihazları vakumlu yapısı ile masaj yapar gibi bir etkiyle uygulanan bölgeyi hem rahatlatır, hem de metabolizma ve kan dolaşımını da hızlandırır. Böylece uygulanan bölgede incelme sağlanmış olur.

Tek seans protokolüne sahip olan Velashape, bölgesel olarak zayıflamak isteyenlerin; selülitlerinden kurtulmasına, vücudunun sıkılaşabilmesine ve kilo kontrolünün sağlanmasına olanak sağlamaktadır.

Medikal estetik uygulaması olan Velashape, vücudun şekillendirilebilmesi için tercih edilmekte, yağ hücrelerinin küçültülmesi ile ışınlar yardımıyla cilt dokusunun sıkılaştırılmasına yardımcı olmaktadır.

Velashape Yaptıranların Yorumları

Vücudun pek çok bölgesine uygulanabilen Velashape teknolojisi, iki tekniğin birleştirilmesi sonucunda gerçekleştirilmektedir. Bu teknikler Elos ve Vakum teknolojisi olarak bilinir. Her iki teknolojinin kullanılması sonucunda;

  • Yağ dokuları azalmakta,
  • Bölgesel incelme gerçekleşmekte,
  • Yan etkiler görülmemekte ve
  • Tek seansta uygulama yapılmaktadır.

Bölgesel incelme yaptıranların yorumları gayet olumludur. Yukarıdaki avantajları sebebi ile Velashape yaptıranlar memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Çünkü gerek tek seansta gerçekleşmesi gerekse de cerrahi bir işlem olmaması, Velashape tekniğinin sık tercih edilmesine olanak sağlıyor.

Velashape ile g5 bölgesel incelme de mümkün. Bu yüzden Velashape tekniğini yaptıranların sayısı her geçen gün artış göstermektedir.

velashape nedir? velashape ile bölgesel i̇ncelme

Velashape Fiyatı: Flora Klinik

FDA onaylı bir tedavi olmasından, güvenilirdir. Özellikle Velashape 3 ile yağ dokuları azalmakta, bölgesel bir incelme gerçekleşmektedir. Ancak uygulamanın fiyatı, pek çok kritere göre değişiklik gösterdiği için kesin fiyatlardan bahsedilememektedir. İşte bu sebeple Velashape fiyatı 2023 yılında uygulamanın sürecine göre değişiklik göstermektedir.

  • Kullanılacak yöntem,
  • Yağlanmanın Türü,
  • Yağlanma Alanı,
  • Yağlanma Boyutu ve
  • Hasarın Büyüklüğü gibi faktörlere dikkat edilerek, fiyat

Flora Klinik, tecrübesi ile bölgesel yağlanma problemi olan hastalara Velashape 3 yöntemi ile bölgesel zayıflama imkanı sunuyor. Deneyimli ekibi ve tecrübesi ile bunu kesin sonuç odaklı gerçekleştiren Flora Klinik, hastanın tek seansta istediği sonuca ulaşmasına imkan sağlıyor.

Ayrıca +90 212 215 57 87 numaralı telefondan kliniğe ulaştığınızda, fiyat ve süreç hakkında size daha kapsamlı bilgi sunulmaktadır. Bu içerikte “Velashape Nedir?” sorusuna detaylı şekilde bakılmıştır. Ancak süreci daha etkin şekilde öğrenmek için klinikle iletişime geçmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Oyla post

Duo Diyet

Eğitimci... Yazar… Sağlıklı yaşamı seven...

Diyet konusunda tecrübeli… Doğal ürünlerin aşığı... Gurme…

Yorum yapın