Eğitim - Home

En İyi İngilizce Kursu İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası

En İyi İngilizce Kursu İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası

Her geçen gün İngilizce eğitiminin önemi biraz daha artıyor. Aslında sadece İngilizce ile sınırlandırmamak gerek, globalleşen dünyada her yabancı dilin ayrı değeri var. Ayrıca farklı dillerin öğrenilmesi kişiye inanılmaz avantajlar da sağlamaktadır. Okullarda verilen yabancı dil eğitimlerine destek olması ve yabancı dilin daha da gelişmesi için gerek özel derslerle gerekse de özel dil kursları ile destekler verilmektedir. Takdir edilmelidir ki bu kurslar okullardaki gibi ücretsiz değil. Bu yüzden özel olan her çalışmanın bir ücreti mutlaka olacaktır, burada önemli olan bütçeye uygun kaliteli kurslar bulmaktır. Bu yazıda da en iyi İngilizce kursu denince hangi okullar ön planda, fiyatları neler, lokasyon olarak nerelerde şubeleri bulunmaktadır ne gibi eğitimler vermektedir gibi birçok soruya cevap bulacaksınız.

7’den 70’e her yaşta İngilizce öğrenmek mümkün. Özellikle kursun başlangıç aşamaları biraz zor gibi görünür ama özel kurslardaki çeşitli öğretim teknikleriyle bunlar kolayca aşılmaktadır. Türkiye’de gerçekten çok kaliteli İngilizce kursları bulunmakta fakat ben İstanbul’da bizzat deneyimlediğim gözlemlediğim dil kurslarını sizlere değerlendirmek istiyorum.

İstanbul geneline yayılmış, Avrupa ve Anadolu yakası en iyi İngilizce kursları hangisi özellikleri neler fiyatı ne kadar kısaca değerlendirelim. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası en iyi İngilizce kursu top 5 listesi sizlerle…

En İyi İngilizce Kursu (Dil Kursları) Top 5

  1. Just English Dil Okulları
  2. Amerikan Kültür İngilizce Kursları
  3. British Time İngilizce Kursu
  4. Dilko English
  5. English Time İngilizce Kursu

En İyi İngilizce Kursu İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası

1- Just English Dil Okulları

Merkezi İstanbul Kadıköy’de olan Just English Dil Okulları’nın İstanbul’da 9 şubesi bulunmaktadır. Anadolu yakasında Kadıköy, Pendik ve Maltepe’de şubeleri vardır. Avrupa yakasında ise Beşiktaş, Mecidiyeköy, Ataköy-Şirinevler, Bakırköy, Başakşehir ve Beylikdüzü şubeleri bulunmaktadır. İstanbul dışında Kocaeli, Sakarya, Bursa ve İzmir’de birçok şubesi bulunuyor. Yurtdışında ise ABD’de New Jersey ve Los Angeles’te de 2 şubesi bulunmaktadır.

Just English Dil Okulları en çok tercih edilen dil kursları içinde benim 1 numaram. Kurum yönetimi ve kaliteli hocaları yanında kurumsal anlamda en iyi analiz edip yakından tanıdığım bir kurs. Bu yüzden gönül rahatlığıyla size en iyi İngilizce kursu olarak Just English Dil Okullarını tavsiye ediyorum.

Just English Dil Okullarında İngilizce dışında Almanca, İspanyolca ve Rusça kursları da bulunmakta. Bu kurslara dilediğiniz seviden başlayabilirsiniz. Başlangıç, ön orta, orta ve ileri seviye şeklinde 4 seviye bulunmaktadır.

TOEFL, YKS-DİL, YDT, GMAT,SAT, IBT, IELTS, YDS gibi sınavlara hazırlık kursları var. Ayrıca da kişiye özel birebir İngilizce alabilirsiniz. Online İngilizce kursları da bulunmaktadır. Genel İngilizce kursuna, ilk orta lise ve üniversite seviyesinde katılabilirsiniz. İngiliz öğretmenlerinin performansı birçok öğrencisi tarafından çok ayrıcalıklı bulunuyor. Verdiğiniz paranın karşılığını alamaz da başarısız olursanız ücretsiz olarak yeniden kursa katılım hakkınız bulunmakta.

Yaz okulu ve yaz kampı da Just English Dil Okullarının en sevilen aktivitelerinden. 2021 yılı kurs fiyatları ise 5.000 TL civarında.

2- Amerikan Kültür İngilizce Kursları

Genel İngilizce, Online İngilizce, konuşma ve iş İngilizcesi, sınav İngilizcesi, kurumsal İngilizce gibi pek çok kategorilerde dil eğitimi veren dünyanın en büyük eğitim kurumlarından biridir. Tüm dünyada 600 şubesi bulunan Amerikan Kültür İngilizce Kursları ülkemizde de Anadolu yakasında Kadıköy, Ümraniye, Kartal’da, Avrupa yakasında da Levent, Maslak, Beşiktaş, Şişli’de şubeleri bulunuyor.

Yorumlar incelendiğinde kurslarına katılanların memnuniyet oranı çok yüksek. Bu yüzden Amerikan Kültür İngilizce Kursları da en iyi İngilizce kursu listemize 2. Sıradan giriyor. Amerikan Kültür İngilizce Kurslarına güvenle kayıt yapabilirsiniz. Kurs fiyatları 2021 yılında ortalama 5000 TL ile 7000 TL arasındadır.

3- British Time İngilizce Kursu

British Time İngilizce Kursu da yıllar önce açılmış tecrübesiyle kendinden söz ettiren İngilizce kursları arasındadır. İstanbul Avrupa yakasında, Avcılar, Mecidiyeköy, Bakırköy’de, Anadolu yakasında da Kadıköy ilçesinde şubeleri bulunmaktadır. Birebir eğitimden kursiyerler çok memnunlar. İş İngilizcesi konusunda da British Time İngilizce Kursu adından söz ettirmektedir. Kurslardaki öğrenme garantisi öğrencilerin ve velilerin dikkatini çekmektedir. Zira kursta başarılı olamama durumunda aynı kursa tekrardan ücretsiz sahip oluyorsunuz.

TOEFL ve IELTS Sınavı, YDS Kursu, Kurumsal İngilizce ve İş İngilizcesi, Pearson Test of English gibi birçok kategoride kurslar bulunmaktadır. Kursta yapılan eğitimde yönetici ve hocaların çok ciddi devamsızlık takibi olmaktadır. Bu tutum başarıyı olumlu yönde etkilemektedir. Bu yönüyle en iyi İngilizce kursu listesinde ilk üçte olmayı hakediyor. Kurs saatleri için hafta içi hafta sonu seçimler yapılabilmektedir. British Time İngilizce Kurs Fiyatları 2021 yılı 3.500 – 5.000 TL civarındadır.

4- Dilko English

Dilko English’in Anadolu yakasında Kadıköy, Maltepe ve Altunizade’de, Avrupa yakasında da Mecidiyeköy, Bakırköy ilçelerinde şubeleri bulunmaktadır. Yaklaşık 25 yıldır İngilizce eğitimi veren bir kurumdur. Esnek zamanlama seçeneklerinden kursiyerler çok memnunlar. Hafta sonu, Hafta içi ve Hafta içi akşam kurs saatleri bulunmaktadır.

Kişiye özel kursları da çok başarılı bulunmaktadır. Ayrıca TOEFL Kursu, YDS Kursu, TOEIC Kursu, Proficiency Kursu gibi tüm sınavlara yönelik eğitim verilmektedir. Fiyatları gayet uygundur, 2021 kurs fiyatı 4000 TL ile 5.000 TL arasında değişmektedir.

5- English Time İngilizce Kursu

İstanbul’da en çok şubesi bulunan İngilizce kurslarından birisidir. Haliyle en fazla öğretmen kadrosunu da elinde bulunduruyor. Avrupa yakasında Bakırköy Mecidiyeköy, Başakşehir, Beylikdüzü ve Şirinevler’de, Anadolu yakasında ise Kadıköy, Pendik ve Maltepe’de şubeleri bulunmaktadır. Şubelerinde çok kaliteli Türk ve yabancı hocalar çalışmaktadır.

English Time İngilizce Kurslarında da, genel İngilizce, Online İngilizce, konuşma ve iş İngilizcesi, sınav İngilizcesi, kurumsal İngilizce gibi birçok kategori bulunmaktadır. İlkokuldan üniversiteye kadar her seviyede İngilizce kursuna katılabilirsiniz. Özellikle de TOEFL, IELTS, YDS Kursu en çok tercih edilenler arasındadır.

Kurslarda başarı garantisi vermektedirler. Böylece başarısızlık durumunda tekrar ücretsiz olarak kursa katılabiliyorsunuz. Eğitim zamanını hafta içi hafta sonu gündüz veya gece olarak planlayabilirsiniz. English Time İngilizce Kurs Fiyatları biraz yüksektir. English Time İngilizce Kursu, en iyi İngilizce kursu listemizin 5. sırasına yerleşiyor. 2021 yılı itibariyle 5000 tl civarındadır.

Tüm kurslardaki fiyatlar liste fiyatları olduğundan yazılırken yaptığınız görüşmelerde bu fiyatları daha uyguna çekmeniz mümkün olabiliyor. Umarım en iyi İngilizce kursu seçimlerinde en doğru kararı verip, istediğiniz başarıyı yakalarsınız.

İLGİLİ YAZI: Tıbbi İngilizce Çeviri Nedir, Tıbbi Tercüme Tavsiyesi

Written by Duo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir