Denizli Ayçekirdeğini Dünyaya Ulaştıran İsim Bayçelik!

Denizli, verimli ovalarıyla ülkemizde ayçekirdeğinin anavatanı sayılmaktadır. Denizli ayçekirdeğini dünyaya ulaştıran Bayçelik, bu ovalardan özenle toplanmış ayçekirdeklerini çiftçilerden alır. Başladıktan sonra durdurulamayan bir lezzet olan ayçekirdeğinin yolculuğu böyle başlar. Toplanan Denizli ayçekirdeği hasadı, geniş üretim kapasitesine sahip Bayçelik tesislerine gelerek sizlerin tüketimine hazır hale getirilir. Beklentilerinizi karşılayacak damak tadınıza uygun organik ay çekirdekleri için adres tabi ki Bayçelik.

Ülkemizde tüketimi oldukça yüksek olan ayçekirdekleri, günün her vakti severek tüketilmekte. Dostlarla sohbetlerde, ailece yapılan çay keyiflerinde, ya da ara öğünlerde atıştırmalık olarak tercih edilen ayçekirdekleri her damak tadına uyan çeşitleri, lezzeti ve sağlığa faydaları ile bilinir. Organik besinlere artan önemle birlikte sağlıklı atıştırmalık arayışında olanların tercihi Bayçelik, sizler için doğal ve lezzetli ayçekirdekleri üretmeye devam ediyor.

Ayçekirdeğinin Faydaları

Düzenli ve yeterli miktarda tüketimde organik ayçekirdeklerinin birçok faydası olduğunu biliyor muydunuz? İçeriğinde yer alan ay çekirdeği besin değeri ile hem cilt sağlığı hem de vücudunuz için önemli birçok faydası bulunmakta. Ayçekirdeğinin cilde faydaları da çok fazladır, içeriğinde bulunan E vitamini, kan dolaşımını hızlandırarak cildi yeniler. Kalp damar rahatsızlıklarının tedavisine yardımcı olan ayçekirdekleri aynı zamanda sindirim sistemini düzenler. Alzheimer için doğal bir tedavi yöntemi olarak organik ayçekirdeklerini gösterebiliriz.

denizli ayçekirdeğini dünyaya ulaştıran i̇sim bayçelik!

Tiroit bezlerinin düzenli çalışmasını sağlaması da ayçekirdeğinin faydaları arasındadır. Ayrıca saç dökülmesi ve tırnak kırılmalarına karşı iyi gelir. Bunun yanı sıra içeriğindeki yüksek magnezyum ile bağışıklık sisteminizi güçlendirerek hastalıklara karşı koruma sağlar.

Beden sağlığı için sayısız faydası bulunan Denizli ayçekirdeği aynı zamanda ruhsal problemlerimizde iyileşme sağlar. Stres, depresyon ve duygu durumu bozukluklarında doğal bir antidepresan görevi gördüğünü söyleyebiliriz. Beden ve ruh sağlığı için olumlu birçok etkisi bulunan Denizli ayçekirdeği yeterli miktarda ve düzenli tüketmeniz önerilir.

Diyet yapanlar ay çekirdeği kilo aldırır mı diye merak ediyorlar, ay çekirdeği yeterli miktarda yenirse kilo aldırmaz, bilakis sağlıklı yağlar tok tutmayı sağlar. Diyette kuruyemiş ara öğünlerde çok değerlidir ve organik Denizli ayçekirdeği rahatlıkla tüketilebilir.

Ayçekirdeği Çeşitleri Bayçelik

Bayçelik olarak sizlere zengin ayçekirdeği çeşitlerimiz ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Her damak tadına ve beklentiye uygun olacak şekilde ürettiğimiz organik ayçekirdekleri, müşterilerimiz tarafından severek tüketilmekte. Çerezlik ayçekirdeği olarak ayçekirdeklerimizi Denizli ayçekirdeği ve Çivril ayçekirdeği olarak iki çeşitte ele alabiliriz. Bu ayçekirdeği çeşitleri aynı zamanda kendi içlerinde kategorilere ayrılmakta. Renk ve ebat olarak sınıflandırdığımız ayçekirdeklerini, kendi beklentiniz doğrultusunda tercih edebilir ve tüketebilirsiniz.

denizli ayçekirdeğini dünyaya ulaştıran i̇sim bayçelik!

Beyaz ayçekirdeği ve siyah ayçekirdeği olarak genel anlamda iki grupta topladığımız ürünlerimiz, aynı zamanda ebatlarına göre paketlenmekte. 6 mm’den 8 mm’ye kadar farklı boyutlarda ayçekirdeği seçeneklerimiz mevcut. Denizli ayçiçeği fiyatları için Son teknoloji makinelerde yapılan eleme ve sınıflama işlemlerinde oldukça titiz çalışan Bayçelik ekibi, sizlerin memnuniyeti için işini özenle ve severek yapmaya devam ediyor.

Yıllardır Gelen Bayçelik Tecrübesi ile Ayçekirdeği Üretimi

Sektöründe yıllardır gelen tecrübesi ile ayçekirdeği üretiminde ön plana çıkan Bayçelik, sizlere kaliteli hizmet sunabilmek için çalışmakta. Hammadde temininden sonra tesislere gelen ayçekirdekleri, burada özel işlemlere tabii tutulmakta. Elbette bu süreç boyunca hiçbir katkı maddesi eklenmez ve ürünlerimiz sizlere tarladaki kadar saf ve doğal haliyle ulaşır. Elbette tarladaki halinden daha özenli ve tüketime hazır hale getirilmek için birtakım işlemlerden geçer. Bu işlemler sırasıyla eleme, sınıflandırma, renk ayırma, paketleme ve depolamadır.

Tesislerimizde gerçekleştirilen bu üretim işlemlerinden sonra uzman ekibimiz tarafından kalite kontrol çalışmaları gerçekleştirilir. Bu aşamada sizlere en kaliteli ayçekirdeklerini sunabilmek için ekstra özen göstermekteyiz. Ardından paketlenen ayçekirdekleri, nakliye aşamasında sizlere ulaştırılmak üzere yola çıkar. baycelik.com.tr adresini ziyaret ederek ayçekirdeğinin serüvenini daha yakından inceleyebilir, Denizli ayçiçeği fiyatları ve diğer ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Alanında en iyisi olmak için çalışan Bayçelik, kendini her geçen gün yenileyerek daha iyi hizmet sunmaya devam ediyor.

Oyla post

Duo Diyet

Eğitimci... Yazar… Sağlıklı yaşamı seven...

Diyet konusunda tecrübeli… Doğal ürünlerin aşığı... Gurme…

“Denizli Ayçekirdeğini Dünyaya Ulaştıran İsim Bayçelik!” üzerine 2 yorum
    • Teşekkürler, Çivril ve Denizli ayçekirdeği hem doğal hem de besin değeri olarak çok güçlü. Dünyanın tanımasına vesile olan bayçelik firmasına da ayrıca teşekkürler.

      Yanıtla
Yorum yapın