Blog Takip Etkinliği 2019 Birlikte Daha Güzel

Blog takip etkinliği bu kez benim için çok özel zira ilk kez katılacağım. Bundan önceki etkinlikleri de görüyordum ama abonelik sistemini kurmadığım için katılamıyordum.

WordPress sitelerde “izle” butonu yerine email aboneliği yani “abone ol”   butonu eklemem gerekiyordu.  Bu da sitemin hızını yavaşlatır diye yüklememiştim. Site hızı da bana adsense başvurumda lazımdı. Neyse adsensem onaylandı da artık 2019 yılındaki bu blog takip etkinliğine katılabiliyorum.

Son yazımı biliyorsunuz “blog kardeşliği” üzerineydi ve bu etkinliğin zamanlaması bu yönüyle beni daha da heyecanlandırdı. Çünkü bir yazıyla anlatamadığımı, bu etkinliği başlatan  arkadaşlarımın yardımıyla belki daha iyi anlatacak ve pekiştirme imkanı bulacaktım.

Bir öğretmen bir öğretmene destek olmaz mı, bir doktor bir doktora… Hatta çeşitli derneklerde veya sendikalarda bir araya gelip güçlü olmak istenmiyor mu?

Blog yazarları olarak bizim de birbirimize çeşitli platformlarda destek olmamız lazım. Bu sosyal medya ile olur, blog yazılarıyla olur, forumlarla olur ve de böyle blog takip etkinlikleriyle…

blog takip etkinliği 2019 birlikte daha güzel

Blog Takip Etkinliği Ne Kazandırır?

Bence en önemlisi keşif. Çok güzel bir yazı yazdığınızda okunsun isteriz değil mi? Bunu ne kadar çok kişi okursa da o kadar mutlu oluruz. Yazımızın yorumlanmasıyla da hem dönütler alırız, hem de arkadaşlığımızı pekiştiririz.

Bir diğer faydası, her blog ayrı bir dünya, her blogger arkadaşımız ayrı bir karakter. Yani birbirimize yazılarımızla katacağımız çok şey var. Bilgi ve donanımı farklı olan her arkadaş, iletişimde olduğu kişilere mutlaka bir şey katacaktır.

Kendimden örnek verecek olursam, ben bir arkadaşımın bloğuna uğradığımda yazısı bana çoğu zaman yeni şeyler öğretiyor. Bazen bildiklerimiz çıksa da sunuş şekli belki yine de hoşumuza gidiyor.

blog takip etkinliği 2019 birlikte daha güzel

Blog Takip Etkinliği İçin Yapılacaklar?

 1. Bloglar zincir halinde takip edileceğinden aşağıda verilecek bloglar öncelikle tıklanarak bloğuna uğranır.
 2. Blogger tabanlı olanlar “izle” butonu ile takibe alınır, benim gibi wordpress tabanlı bloglar ise “abone ol” butonuyla e-mail abonesi olunarak takibe alınır.
 3. Yeni kurduğum “abone ol” butonunu tıklayarak ilk abonelerim olmanızı çok isterim. E-mail abonesi olduğunuzda mail kutunuza onay gelecek, onaylayınca bundan sonra ben içerik girdiğimde yazı direkt olarak mailinize gelecek.
 4. Takibe aldığınız blogların, Blog Takip Etkinliği 2019 yazısını ziyaret ederek, “Sizi takibe aldım.” deyin, yorumunuzu bırakın. Yazıya başka yorum yapan blogger arkadaşlarımızı da takibe alabilirsiniz. Onların da böyle blog takip etkinliği yazısı varsa yorumlarsınız, yoksa da “Blog takip etkinliğinden geldim” deyin, mutlaka geri dönüş olacaktır.
 5. İstersen sen de kendi yazını yazarak bu etkinliğe destek verebilirsin. Buradaki listeleri devralan kendi linkini ekleyerek  devam etmiş olacak.

blog takip etkinliği 2019 birlikte daha güzel

Blog Takip Etkinliğine Katılanlar

1- BiPudra

2- Kelebek Etkisi

3- Lerzan Karadan

4- Esra Takım

5- Deli Kızın Bohçası

6- Deryanın Spor Günlüğü

7- Derias World

Kafa yorup emek vererek hazırladığımız içeriklerin daha çok kişi tarafından okunması hepimizi mutlandırır. Blog Takip Etkinliğine herkesi davet ediyorum çünkü Blog Takip Etkinliği 2019 Birlikte Daha Güzel…

Bu etkinliğe katılım tarihi diye bir şey yok, istediğiniz zaman katılabilirsiniz. Herkese hayırlı olsun.

Written by Duo

Oyla post

Duo Diyet

Eğitimci... Yazar… Sağlıklı yaşamı seven...

Diyet konusunda tecrübeli… Doğal ürünlerin aşığı... Gurme…

“Blog Takip Etkinliği 2019 Birlikte Daha Güzel” üzerine 39 yorum
 1. Sevgili Duo Diyet, çok detaylı ve gerekli açıklamanla etkinliğimiz devam ediyor. Aramıza katıldığın için çok teşekkürler. Hepimize hayırlı olsun dileklerim ve sevgilerimle 🙂
  Abone olduğumu da ilave edeyim:)

 2. Sevgili Duo etkinliğimize hoş geldin . Abone butonun hep dolu olsun uğurlu gelsin inşallah takipteyim sevgiler ??

  • Çok güzel bir etkinlik, düzenleyen, destekleyen, ilgilenen herkese teşekkürler. Takip için de ayrıca teşekkür ediyorum…

  • Teşekkür ederim güzel temennin için. Güzel dilekler,güzel düşünceler bloggerların motivasyonunu yükseltiyor…

 3. güzel bir etkinlik sizi takip ediyorum fakat rap üzerine bir blog kurduğum için malesef paylaşım yapamıcam 🙂

  • Tamam, paylaşım olmasa da yazılarımızı okuyalım takip edelim, zaten bu blog takip etkinliğinin amacı bu. Teşekkürler.

 4. Bol takipli bir etkinlik olsun… Bloğunuzun tek eksiği mail aboneliğinin olmamasıydı. Eee artık o da eklendiğine göre kusursuz bir bloğunuz oldu 🙂 Severek ve ilgiyle takipteyim 🙂

  • Teşekkürler, artık abonelerimle bloğum daha güçlü…Keşke sizin gibi daha sık içerik girebilsem…Hem kaliteli hem sık içerik girdiğiniz için ben de sizi tebrik ediyorum.

 5. Blog kardeşliği etkinliklerle pekişmeye devam ediyor. Katkın için teşekkürler Duo 🙂

 6. Blog takip etkinliği hayırlı olsun herkese. Biz henüz katılmadık. Ama zaten herkesle karşılıklı takipteyiz. Bir ara yazısını yazmam gerekiyor. Çok takipçili bir etkinlik olsun diyelim.

  • Teşekkür ederim, evet herkese hayırlı olur inş. Sizin değerli ve kuvvetli kaleminizden çıkacak yazıyı da merak ediyoruz.

 7. Ben de yeni bir blog açtım desteğinizi beklerim. esengulunkalemi.blogspot.com

Yorumlar kapalı.