Blog Takip Etkinliği 2019 Birlikte Daha Güzel

Blog Takip Etkinliği 2019 Birlikte Daha Güzel

Blog takip etkinliği bu kez benim için çok özel zira ilk kez katılacağım. Bundan önceki etkinlikleri de görüyordum ama abonelik sistemini kurmadığım için katılamıyordum.

WordPress sitelerde “izle” butonu yerine email aboneliği yani “abone ol”   butonu eklemem gerekiyordu.  Bu da sitemin hızını yavaşlatır diye yüklememiştim. Site hızı da bana adsense başvurumda lazımdı. Neyse adsensem onaylandı da artık 2019 yılındaki bu blog takip etkinliğine katılabiliyorum.

Son yazımı biliyorsunuz “blog kardeşliği” üzerineydi ve bu etkinliğin zamanlaması bu yönüyle beni daha da heyecanlandırdı. Çünkü bir yazıyla anlatamadığımı, bu etkinliği başlatan  arkadaşlarımın yardımıyla belki daha iyi anlatacak ve pekiştirme imkanı bulacaktım.

Bir öğretmen bir öğretmene destek olmaz mı, bir doktor bir doktora… Hatta çeşitli derneklerde veya sendikalarda bir araya gelip güçlü olmak istenmiyor mu?

Blog yazarları olarak bizim de birbirimize çeşitli platformlarda destek olmamız lazım. Bu sosyal medya ile olur, blog yazılarıyla olur, forumlarla olur ve de böyle blog takip etkinlikleriyle…

Blog Takip Etkinliği 2019 Birlikte Daha Güzel

Blog Takip Etkinliği Ne Kazandırır?

Bence en önemlisi keşif. Çok güzel bir yazı yazdığınızda okunsun isteriz değil mi? Bunu ne kadar çok kişi okursa da o kadar mutlu oluruz. Yazımızın yorumlanmasıyla da hem dönütler alırız, hem de arkadaşlığımızı pekiştiririz.

Bir diğer faydası, her blog ayrı bir dünya, her blogger arkadaşımız ayrı bir karakter. Yani birbirimize yazılarımızla katacağımız çok şey var. Bilgi ve donanımı farklı olan her arkadaş, iletişimde olduğu kişilere mutlaka bir şey katacaktır.

Kendimden örnek verecek olursam, ben bir arkadaşımın bloğuna uğradığımda yazısı bana çoğu zaman yeni şeyler öğretiyor. Bazen bildiklerimiz çıksa da sunuş şekli belki yine de hoşumuza gidiyor.

Blog Takip Etkinliği 2019 Birlikte Daha Güzel

Blog Takip Etkinliği İçin Yapılacaklar?

  1. Bloglar zincir halinde takip edileceğinden aşağıda verilecek bloglar öncelikle tıklanarak bloğuna uğranır.
  2. Blogger tabanlı olanlar “izle” butonu ile takibe alınır, benim gibi wordpress tabanlı bloglar ise “abone ol” butonuyla e-mail abonesi olunarak takibe alınır.
  3. Yeni kurduğum “abone ol” butonunu tıklayarak ilk abonelerim olmanızı çok isterim. E-mail abonesi olduğunuzda mail kutunuza onay gelecek, onaylayınca bundan sonra ben içerik girdiğimde yazı direkt olarak mailinize gelecek.
  4. Takibe aldığınız blogların, Blog Takip Etkinliği 2019 yazısını ziyaret ederek, “Sizi takibe aldım.” deyin, yorumunuzu bırakın. Yazıya başka yorum yapan blogger arkadaşlarımızı da takibe alabilirsiniz. Onların da böyle blog takip etkinliği yazısı varsa yorumlarsınız, yoksa da “Blog takip etkinliğinden geldim” deyin, mutlaka geri dönüş olacaktır.
  5. İstersen sen de kendi yazını yazarak bu etkinliğe destek verebilirsin. Buradaki listeleri devralan kendi linkini ekleyerek  devam etmiş olacak.

Blog Takip Etkinliği 2019 Birlikte Daha Güzel

Blog Takip Etkinliğine Katılanlar

1- BiPudra

2- Kelebek Etkisi

3- Lerzan Karadan

4- Esra Takım

5- Deli Kızın Bohçası

6- Deryanın Spor Günlüğü

7- Derias World

Kafa yorup emek vererek hazırladığımız içeriklerin daha çok kişi tarafından okunması hepimizi mutlandırır. Blog Takip Etkinliğine herkesi davet ediyorum çünkü Blog Takip Etkinliği 2019 Birlikte Daha Güzel…

Bu etkinliğe katılım tarihi diye bir şey yok, istediğiniz zaman katılabilirsiniz. Herkese hayırlı olsun.

Written by Duo

Yazar Hakkında
Toplam 152 yazı
Duo Diyet
Duo Diyet
Özel sektörde eğitimci...Doğal ürünlerin aşığı...Sağlıklı yaşamı seven...Diyet konusunda tecrübeli…Değişik ülke kültürlerini araştıran...Tasavvufî konulara meraklı...Değişik tatlar denemekten çekinmeyen, gurme...Sinema tutkunu...
×

Bir Şeyler Ara