48 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Active Drops 30 Ml Kabızlık Giderici Damla

30,00
Aktive Drops bitkisel bir ürün olup kabızlık ve şişkinliğin azaltılmasında kullanılmaktadır.Mide yanması, hazımsızlık gibi durumlarda da tüketilebilir.Müshil değildir.Kimyasal bir ilaç değil, bitkisel bir damladır.Nasıl Kullanılır:  Bir bardak suya 3 damla damlatılmak sureti ile kullanılması tavsiye edilir.

Balen Propolis Damla 30 Ml

60,00
Balen propolis sıvı ekstraktı 30 mlDoğal ve organik, alkolsüzHer yaşta bağışıklık sistemini güçlendirir.Uçuk ve ağız yaralarının iyileşme sürecini hızlandırır.

Deve Dikeni Kapsül Balen

60,00
Karaciğer dostu deve dikeni ekstraktıDoğal ve helal gıda takviyesiGüvenilir Balen marka 60 deve dikeni kapsülüBeyin fonksiyonlarını geliştiriciAnne sütü arttırıcı 

Balen Kediotu Kökü Ekstraktı Kapsül

60,00
Uyku sorunlarında çok etkili olan kedi otu kök ekstresiStres, kaygı, takıntı, vesvese gibi durumlar için sakinleştirici özellikliHelal sertifikalı, onaylı takviye edici 80 yumuşak kapsülYan etkisi olmayan tamamen bitkisel ve orijinal ürünTüketimi: Günde 1 kapsül yeterli, düzenli tüketildiğinde etkisi artar.

Çinko Takviyesi – Balen Çinko Kapsül

60,00
Çinko eksikliğini gideren bitkisel takviyeBağışıklık güçlendirir,Tat ve koku kaybının giderilmesini sağlar.Saç ve tırnak sağlığı için, boy uzaması için önemli bir takviyedir.Yumuşak 90 adet kapsülHelal sertifikalı Balen kalitesiOrijinal ürün.

Demirhindi Ezmesi Tamarind 500 Gr

32,00
Çok kaliteli yeni mahsul çekilmiş demirhindi ezmesiVitamin ve mineral zengini demirhindi 500 gramBesleyici, hazımsızlıkta ve kabızlıkta çok etkilidir.Yemeklere, çorbalara katılabilir, bağlayıcıdır ve müthiş aroma verir.500 gram ile 5 litre demir hindi şerbeti yapabilirsiniz.Demirhindi şerbeti nasıl yapılır, açıklama bölümüne göz atabilirsiniz.

Sarımsak Kapsülü Balen 450 Mg

75,00
Helal sertifikalı Balen kalitesiyle.Yumuşak kapsülün içinde sarımsak tüketmek artık daha kolay.450 mg bandrollü kutuda 100 sarımsak kapsülüİlaç değil onaylı takviye edici gıdadır.Bağışıklık sistemini güçlü tutmak, virüs ve enfeksiyonlardan korunmak günde 2 kapsül.KARGO VE KAPIDA ÖDEME ÜCRET YOK!

Enginar Kapsülü Balen 400 Mg

75,00
Karaciğer dostu enginarı tüketmek artık daha kolay.Karaciğer sorunlarından kaynaklı cilt sorunları için tavsiye edilir.Takviye edici gıda onaylıdır, ilaç değil.Bandrollü orijinal ürün.Helal sertifikalı Balen kalitesi400 mg 60 kapsül

Çörekotu Yağı Kapsül Balen

70,00
Doğal çörek otu yağıSoğuk sıkım yöntemiyle elde edilmiştir.Yumuşak 80 adet kapsülİlaç değil, takviye edici gıdaHelal sertifikalı Balen kalitesi 

Zırnık Otu Hamam Otu Tozu 1 Kg + 1 Kg Bedava

30,00
Zırnık otu diğer adıyla hamam otu tozuKullanımı kolay ve pratikİstenmeyen tüylere acısız çözümKampanyalı fiyatı çok uygun

Kış Çayı Doğal – Yaser Aromatik 2’li Paket

30,00
Doğal Kış Çayı...Yaser Aromatik kalitesiyle...1 Paketin içinde 11 çeşit şifalı bitki bulunur...2'li paket