73 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Kabak Çekirdeği Yağı 50 Ml Nurs

35,00
Ürün Bilgileri:  Doğal ve Katkısız Kabak Çekirdeği Yağı Soğuk sıkım yöntemiyle hazırlanmıştır. Nurs Marka 50 Ml İdrar yolları ve prostat sorunlarında destekçidir. Cilt lekeleri, göz etrafındaki kaz ayakları için kullanılır. Dahili ve harici kullanıma uygundur. Ürünün Kullanımı:  Dahili kullanımda bir bardak suya 21 damla eklenerek tüketilir. Kaşık olarak da bir tatlı kaşığı. Haricen cilde masaj yaparak uygulanır. ***2 ürün alımında Ücretsiz Kargo avantajı!

Sarı Kantaron Yağı 50 Ml Nurs

24,00
Ürün Bilgileri:  Sarı Kantaron Yağı 50 Ml Nurs Lokman Hekim Dahili ve harici kullanıma uygundur. Ciltteki tahriş ve yaraların hızla iyileşmesine destek verir. Ürünün Kullanımı: Haricen kullanımında zeytinyağıyla inceltilerek kullanılır. Dahili kullanımda bir bardak suya 3 damla damlatılarak tüketilir.

Mersin Yağı 20 Ml Defne Doğa

30,00
Doğal ve Saf Mersin Yağı 20 Cc Defne Doğa kalitesiyle Nefes açıcı, stres ve gerginliği azaltıcı özellikleriyle ön plandadır. Tahriş olmuş cilde sürülür. Tüketimi: Dahili olarak bir bardak suya 5 damla damlatılır. Cilt üzerine masaj yapılarak uygulanır.

Siyah Sarımsak Yağı 20 Cc

30,00
Sarımsaktan daha da güçlü olan siyah sarımsak yağı.

Udi Hindi Yağı Gülsahra 50 Ml

39,00
*Soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmiştir. *%100 doğal udi hindi yağı

Keratin Yağı 50 Ml

40,00
Ürün Bilgileri:  Keratin Yağı 50 Ml Saç Bakım Yağı Saçı kökten uca besler.

Sarı Kantaron Yağı 250 Ml

50,00
Ürün Bilgileri:  Doğal ve Katkısız Sarı Kantaron Yağı 250 Ml Nurs Lokman Hekim kalitesiyle. Dahili ve harici kullanıma uygundur. Ciltteki tahriş ve yaraların hızla iyileşmesine destek verir. Ürünün Kullanımı: Haricen kullanımında zeytinyağıyla inceltilerek kullanılır. Dahili kullanımda bir bardak suya 3 damla damlatılarak tüketilir.

Çörekotu Yağı 250 Ml Nurs

70,00
Ürün Bilgileri:  Çörekotu Yağı 250 Ml Nurs Dahili ve harici kullanıma uygundur. Ürünün Kullanımı: Haricen kullanımında zeytinyağıyla inceltilerek kullanılır. Dahili kullanımda bir bardak suya 3 damla damlatılarak tüketilir.

Keten Yağı 250 Ml Nurs

48,00
Ürün Bilgileri:  Keten Yağı 250 Ml - Nurs Lokman Hekim Dahili ve harici kullanıma uygundur. Ürünün Kullanımı: Haricen kullanımında zeytinyağıyla inceltilerek kullanılır. Dahili kullanımda bir bardak suya 3 damla damlatılarak tüketilir.

Nurs Hindistan Cevizi Yağı 300 gr

80,00
Hindistan Cevizi Yağı 300 gram Soğuk Sıkım olarak üretilmiştir. %100 Saf ve Doğal Dahili Tüketimi günde 1 kaşık. Saç ve Cilt üzerine uygulanabilir.

Çay Ağacı Yağı 20 Ml Nurs

35,00
Ürün Bilgileri:  Çay Ağacı Yağı 20 Ml Nurs Lokman Hekim Dahili ve harici kullanıma uygundur. Ürünün Kullanımı: Haricen kullanımında zeytinyağıyla inceltilerek kullanılır. Dahili kullanımda bir bardak suya 3 damla damlatılarak tüketilir.

Zencefil Yağı 20 Ml Nurs

30,00
Ürün Bilgileri:  Zencefil Yağı 20 Ml - Nurs Lokman Hekim Dahili ve harici kullanıma uygundur. Ürünün Kullanımı: Haricen kullanımında zeytinyağıyla inceltilerek kullanılır. Dahili kullanımda bir bardak suya 3 damla damlatılarak tüketilir.

Tatlı Badem Yağı 50 Ml Nurs

24,00
Ürün Bilgileri:  Tatlı Badem Yağı 20 Ml Nurs Lokman Hekim Dahili ve harici kullanıma uygundur. Ürünün Kullanımı: Haricen kullanımında zeytinyağıyla inceltilerek kullanılır. Dahili kullanımda bir bardak suya 3 damla damlatılarak tüketilir.

Tarçın Yağı 20 Ml Nurs

30,00
Ürün Bilgileri:  Tarçın Yağı 20 Ml - Nurs Dahili ve harici kullanıma uygundur. Ürünün Kullanımı: Haricen kullanımında zeytinyağıyla inceltilerek kullanılır. Dahili kullanımda bir bardak suya 3 damla damlatılarak tüketilir.