73 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Kabak Çekirdeği Yağı 50 Ml Nurs

35,00
Ürün Bilgileri: Doğal ve Katkısız Kabak Çekirdeği YağıSoğuk sıkım yöntemiyle hazırlanmıştır.Nurs Marka 50 Mlİdrar yolları ve prostat sorunlarında destekçidir.Cilt lekeleri, göz etrafındaki kaz ayakları için kullanılır.Dahili ve harici kullanıma uygundur.Ürünün Kullanımı:  Dahili kullanımda bir bardak suya 21 damla eklenerek tüketilir. Kaşık olarak da bir tatlı kaşığı.Haricen cilde masaj yaparak uygulanır.***2 ürün alımında Ücretsiz Kargo avantajı!

Sarı Kantaron Yağı 50 Ml Nurs

24,00
Ürün Bilgileri: Sarı Kantaron Yağı 50 Ml Nurs Lokman HekimDahili ve harici kullanıma uygundur.Ciltteki tahriş ve yaraların hızla iyileşmesine destek verir.Ürünün Kullanımı: Haricen kullanımında zeytinyağıyla inceltilerek kullanılır. Dahili kullanımda bir bardak suya 3 damla damlatılarak tüketilir.

Mersin Yağı 20 Ml Defne Doğa

30,00
Doğal ve Saf Mersin Yağı 20 CcDefne Doğa kalitesiyleNefes açıcı, stres ve gerginliği azaltıcı özellikleriyle ön plandadır.Tahriş olmuş cilde sürülür.Tüketimi: Dahili olarak bir bardak suya 5 damla damlatılır. Cilt üzerine masaj yapılarak uygulanır.

Siyah Sarımsak Yağı 20 Cc

30,00
Sarımsaktan daha da güçlü olan siyah sarımsak yağı.

Udi Hindi Yağı Gülsahra 50 Ml

49,00
*Soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmiştir.*%100 doğal udi hindi yağı

Keratin Yağı 50 Ml

40,00
Ürün Bilgileri: Keratin Yağı 50 MlSaç Bakım YağıSaçı kökten uca besler.

Sarı Kantaron Yağı 250 Ml

50,00
Ürün Bilgileri: Doğal ve Katkısız Sarı Kantaron Yağı 250 MlNurs Lokman Hekim kalitesiyle.Dahili ve harici kullanıma uygundur.Ciltteki tahriş ve yaraların hızla iyileşmesine destek verir.Ürünün Kullanımı: Haricen kullanımında zeytinyağıyla inceltilerek kullanılır. Dahili kullanımda bir bardak suya 3 damla damlatılarak tüketilir.

Çörekotu Yağı 250 Ml Nurs

70,00
Ürün Bilgileri: Çörekotu Yağı 250 Ml NursDahili ve harici kullanıma uygundur.Ürünün Kullanımı: Haricen kullanımında zeytinyağıyla inceltilerek kullanılır. Dahili kullanımda bir bardak suya 3 damla damlatılarak tüketilir.

Keten Yağı 250 Ml Nurs

48,00
Ürün Bilgileri: Keten Yağı 250 Ml - Nurs Lokman HekimDahili ve harici kullanıma uygundur.Ürünün Kullanımı: Haricen kullanımında zeytinyağıyla inceltilerek kullanılır. Dahili kullanımda bir bardak suya 3 damla damlatılarak tüketilir.

Nurs Hindistan Cevizi Yağı 300 gr

80,00
Hindistan Cevizi Yağı 300 gramSoğuk Sıkım olarak üretilmiştir.%100 Saf ve DoğalDahili Tüketimi günde 1 kaşık.Saç ve Cilt üzerine uygulanabilir.

Çay Ağacı Yağı 20 Ml Nurs

35,00
Ürün Bilgileri: Çay Ağacı Yağı 20 Ml Nurs Lokman HekimDahili ve harici kullanıma uygundur.Ürünün Kullanımı: Haricen kullanımında zeytinyağıyla inceltilerek kullanılır. Dahili kullanımda bir bardak suya 3 damla damlatılarak tüketilir.

Zencefil Yağı 20 Ml Nurs

30,00
Ürün Bilgileri: Zencefil Yağı 20 Ml - Nurs Lokman HekimDahili ve harici kullanıma uygundur.Ürünün Kullanımı: Haricen kullanımında zeytinyağıyla inceltilerek kullanılır. Dahili kullanımda bir bardak suya 3 damla damlatılarak tüketilir.

Tatlı Badem Yağı 50 Ml Nurs

24,00
Ürün Bilgileri: Tatlı Badem Yağı 20 Ml Nurs Lokman HekimDahili ve harici kullanıma uygundur.Ürünün Kullanımı: Haricen kullanımında zeytinyağıyla inceltilerek kullanılır. Dahili kullanımda bir bardak suya 3 damla damlatılarak tüketilir.

Tarçın Yağı 20 Ml Nurs

30,00
Ürün Bilgileri: Tarçın Yağı 20 Ml - NursDahili ve harici kullanıma uygundur.Ürünün Kullanımı: Haricen kullanımında zeytinyağıyla inceltilerek kullanılır. Dahili kullanımda bir bardak suya 3 damla damlatılarak tüketilir.