Gösterilen sonuç sayısı: 14

Yosun Tozu Spirulina 100 Gr

60,00
Yosun Tozu 100 Gram Cildi yeniler. Besleyicidir, doygunluk verir. Diyet ve kilo vermede kullanılır. Enfeksiyonları giderir.  

Dibek Kahvesi 200 Gr Şekeroğlu

30,00
Hoş kokulu, yumuşak içimli yöresel dibek kahvesi Şekeroğlu marka yerli üretim Keçi boynuzu, sahlep, zahter, kakao ve menengiç içeriyor. Tüketimi: Her fincan için bir ölçek Dibek Kahvesi ile fincan ölçüsünde suyu cezvede kısık ateşte yavaşça karıştırarak lezzetli bir dibek kahvesi yapabilirsiniz. Afiyet olsun.

Matcha Çayı – Yeşil Çaylı Bitkisel Toz

30,00
Matcha Çayı – Yeşil Çaylı Bitkisel Toz Black Natural 100 Gr

Menengiç Kahvesi Organik 350 Gr

60,00
Menengiç Kahvesi yumuşak içimli ve hoş kokulu gurme bir lezzet. İçeriği yönüyle saç ve cilt için çok faydalı. Hazımsızlık ve solunum sıkıntılarında bir fincan tüketilirse rahatlatır. Organik menengiç kahvesi 350 gram Helal Sertifikalı Nurs kalitesiyle. Sütlü olarak tüketimi daha yaygındır.

Chocolate Slim 100 Gr

42,00
Chocolate slim, kilo problemi yaşayanların zayıflamalarına yardımcı olan çikolatalı bir içecek türüdür. Çikolata her ne kadar kilo aldırıcı diye bilinse de Chocolate slim aksine kilo vereye yardımcı olan bir içecektir.

Zerdeçöp Tohumu 100 Gr (Cam Kavanoz) Nurs

30,00
Optimize Zerdeçöp, Hint safranı adıyla da bilinen ve aktif maddesi kurkumin olan Zerdaçal'ın optimize edilmiş halini içerisinde bulunduran bir gıda takviyesidir ve %100 doğaldır.

Çakşır Otu Kökü Tozu 50 Gr (Cam Kavanoz)

40,00
Çakşır Otu Kökü Tozu 50 Gr (Cam Kavanoz) Nurs Marka